Ямобур - машина універсальна - оренда ямобура

Ямобур - машина універсальна - оренда ямобура

Ямобур - машина універсальна - оренда ямобура від компанії ПОСЛУГИ З БУРIННЯ ПIД ФУНДАМЕНТИ - фото 1
від 150 ₴/пог.м

Оплата

 Післяплата

Опис

☏ (044)232-26-05, 096-344-08-09

Ямобур - машина універсальна - оренда ямобура

При виробництві різних будівельних робіт виникає необхідність в пристрої свердловин різного діаметру і різної глибини, і в цьому випадку послуги ямобура виявляються просто необхідними

  • Ямобур в оренду 

Ямобур - техніка дуже універсальна, сфера його використання поширюється на дорожнє і лінійне енергетичне будівництво, благоустрій і виробництво пальових робіт. Цей механізм приходить на будмайданчик в період підготовчих робіт, щоб пробурити свердловини під опори огорожі земельної ділянки і йде після того, як встановлені малі архітектурні форми у дворі готового до здачі в експлуатацію житлового будинку.

Великою перевагою ямобура є його здатність самостійно пересуватися по будь-яких дорогах, що дозволяє використовувати його в індивідуальному будівництві та під час встановлення опор ЛЕП на малоосвоєних територіях.


pic_0c480c410c3dcf4_700x3000_1.jpgОсобливо це відноситься до установок, змонтованих на вантажних автомобілях підвищеної прохідності. Зокрема нашою компанією пропонується оренда ямобура, встановленого на шасі трактора всюдихода МТЗ-80, для якого не існує бездоріжжя. Ця автомашина зможе проїхати в будь-який населений пункт, розташований в межах Київської області, незважаючи на наявність або відсутність автодороги і пробурити в будь-яких грунтах необхідну кількість свердловин діаметром до 500 мм і глибиною до 2.5 метрів

Ямобур оренда: влаштування буронабивних паль 

Затребуваним виявляється оренда ямобури для влаштування буронабивних паль. Ці конструкції використовуються при зведенні прибудов до існуючих будівель, при реконструкції об'єктів, при точковому будівництві і в інших місцях, де не можна використовувати палі, що забиваються в грунт традиційним способом, оскільки ударне навантаження, що виникає при роботі копрів, може пошкодити будівлі, що оточують об'єкт. В цьому випадку буріння свердловин з подальшою установкою арматурних каркасів і заливкою бетонної суміші - робота значно більш тиха і не створює динамічних навантажень.

Якщо для пристрою фундаменту, що будується в уже заселеному мікрорайоні, будуть вибрані не забивні, а буронабивні палі, то за тишу і спокій, домогтися яких дозволить оренда ямобура, Київ і в першу чергу її жителі, будуть будівельникам вдячні. 

Для виконання подібних робіт наша компанія пропонує послуги рiзних ямобурiв, здатні пробурити свердловину діаметром до 900 мм на глибину до 12-16 метрів. При необхідності, у нас може бути оформлена оренда бурової установки, яка має можливість виконувати свердловини глибиною до 16 м, при цьому їх діаметр може бути від 150-220 до 900 мм.

Така техніка здатна працювати не тільки в цивільному будівництві, але і при влаштуванні буронабивних паль при зведенні мостових переходів, віадуків та інших об'єктів дорожньої інфраструктури.

Оренда ямобури: благоустрій та озеленення
pic_3067eedfaccc774_700x3000_1.jpg
Дуже корисним може виявитися японський ямобур, послуги якого пропонує наша компанія для рекламних агентств. Справа в тому, що ця установка оснащена додатково вантажопідйомної стрілою, здатною підняти до 3 тонн вантажу. Це дозволить за допомогою однієї і тієї ж одиниці техніки не тільки пробурити свердловини для установки габаритного рекламного стенду біля дороги або в глибині житлового масиву, але і змонтувати металоконструкції стовпа і рами. 

Стануть в нагоді такі здібності і при влаштуванні тимчасових огорож будівельних майданчиків, при зведенні парканів по периметру індивідуальних земельних ділянок, при монтажі малих архітектурних форм, коли потрібно в попередньо пробурені в грунті отвори встановити трубчасті конструкції гойдалок, сушарок, обладнання спортивних майданчиків і т.д.

Для виконання таких робіт взяти ямобур в оренду, значить зробити їх швидко і з мінімальними затратами.
З таким же успіхом можна використовувати подібну техніку на посадці дерев і чагарників, оскільки буріння необхідної кількості свердловин під зелені насадження займе трохи часу і найімовірніше виявиться економічно вигідніше, ніж ручна праця кількох осіб протягом певного періоду часу.      

Чим хороші послуги ямобура в нашій компанії

Високий попит на ямобур, оренда якого пропонується нашою компанією, не в останню чергу викликана умовами, передбаченими договором, зокрема:

  • заявка на послуги ямобура приймається «сьогодні на завтра», тобто на день, наступний за днем заявки;
  • наша бурильна техніка може бути подана в будь-який населений пункт або будівництво Київської області;
  • при необхідності роботи більше 1 зміни, діє погодинна оплата відповідно до фактично відпрацьованого часу;
  • ми готові представити бурильну техніку на будь-який термін, починаючи з 1 зміни, при цьому, якщо замовник передбачає працювати з механізмом більш 5 змін, то він може отримати значну знижку.

Крім цього, вартість машино-зміни ямобура не перевищує середньоринкову вартості таких послуг, а лінійка бурильних механізмів, наявних в нашій компанії, дозволяє бурити свердловини діаметром від 220 мм до 900 мм і глибиною до 16-18 м, що дає можливість вибрати установку, найбільш відповідну умовам конкретного будівельного майданчика і в кінцевому підсумку призводить до зниження собівартості робіт.

« тов. ЗЕМ-МОНТАЖ-УКРАЇНА » ☏ (044)232-26-05, 096-344-08-09

ФОРМА РАСЧЕТА - НАЛИЧНЫМИ / БЕЗНАЛИЧНЫМ / ПЕРЕЧИСЛЕНИЕМ НА КАРТУ БАНКА / ПО ДОГОВОРЕННОСТИ

Характеристики

Вид
установки вертикального буріння, установки горизонтального буріння
Послуги водія
є
Способи оплати
без ПДВ, безготівковій розрахунок, готівкою, накладений платіж, з ПДВ
Довготривала аренда
так
Застава
так

Другие услуги компании "ЗМУ"