Послуги з загвинчування гвинтових паль

Послуги з загвинчування гвинтових паль від компанії ПОСЛУГИ З БУРIННЯ ПIД ФУНДАМЕНТИ - фото 1
від 100 ₴/пог.м

Оплата

 Післяплата

Опис

☏ (044)232-26-05, 096-344-08-09

ВСТАНОВЛЕННЯ - МОНТАЖ - ЗАКРУЧУВАННЯ ГВИНТОВИХ ПАЛЬ

МЕХАНІЗОВАНИЙ МОНТАЖ ГВИНТОВИХ ПАЛЬ

Монтажо будівельна компанія надає комплекс послуг із закручування гвинтових паль в грунт від 2.5 до 12 метрів. Закручування гвинтових паль виконується при допомозі бурильної машини крану з телескопічним вильотом до 7 метрів, буріння технологічних отворів діаметром від 200 до 800 міліметрів

  • Гвинтові палі - це технологія, що вже затвердилася, з високими показниками економічності, практичності і реалізовується

pic_695c24da142b91d_700x3000_1.jpgГвинтові палі - технологія швидкого зведення фундаментів. У оригіналі використовується для складних робіт (обмежена забудова, неможливість ударних дій, стислі терміни робіт, аварійні ситуації). При цьому здатність конструкцій, що несе, вважається виходячи з діаметрів стволів паль, без урахування лопатей (виключаючи тимчасові конструкції). Вартість такого фундаменту з гвинтових паль при здатності, що несе, порівнянній зі свайно-ростверковым на буронабивных палях, - відсотків на 50 вище. Плюси: швидше, чистіше. Спроби здешевити рішення (облік площі гвинтів, і. т. д.) - призводять до скорочення терміну служби конструкцій і дискредитують технологію.

Підвищити термін служби гвинтового фундаменту можна, використовуючи трубу діаметром 159 мм і більше і стеклопластиковую арматуру, а потім залити бетоном. Термін служби складе більше 100 років.
Спосіб здешевлення все ж є, це занурення стволів паль без лопатей, тобто простих труб з відкритим кінцем. Після заливки труб бетоном утворюється монолітна конструкція, що має ту ж здатність, що несе, що і гвинтові палі.

Розрахунок - Готівковий / Безготівковий

« тов. ЗЕМ-МОНТАЖ-УКРАЇНА » ☏ (044)232-26-05, 096-344-08-09

ФОРМА РАСЧЕТА - НАЛИЧНЫМИ / БЕЗНАЛИЧНЫМ / ПЕРЕЧИСЛЕНИЕМ НА КАРТУ БАНКА / ПО ДОГОВОРЕННОСТИ

Характеристики

Вид послуги
монтаж, проектування, зміцнення
Види фундаменту
стовпчастий, стрічковий, пальовий, пальово-ростверковий, плитний