Грунтобетонних палі - ґрунтоцементні палі

Грунтобетонних палі - ґрунтоцементні палі від компанії ПОСЛУГИ З БУРІННЯ ТА УЛАШТУВАННЯ ФУНДАМЕНТІВ - фото 1
від 3 000 ₴/куб.м

Оплата

Характеристики

Вид послуги
монтаж, проектування, зміцнення
Види фундаменту
стовпчастий, пальовий, пальово-гвинтовий

Опис

☏ (044)232-26-05, 096-344-08-09

Грунтобетонні палі - грунтоцементні палі - послуги з улаштування паль

Бурова компанія здійснює послуги з влаштування фундаментних паль


pic_45e76c2500a5e8aa395a6420c3e98113_1920x9000_1.jpgЗастосування ґрунтобетонних або ґрунтоцементних паль:

  • Зміцнення слабких ґрунтів у основі будівель, доріг, мостів або тунелів
  • Влаштування протифільтраційних завіс,
  • Посилення фундаментів при реконструкції та надбудові будівель,
  • Огородження котлованів,
  • Підвищення стійкості схилів та укосів,
  • Заповнення карстових порожнин у тріщинуватих скельних ґрунтах.

Технологія механізованого улаштування грунтобетонних фундаментів заснована на використанні властивості лесоподібних грунтів утворювати конструктивний матеріал, що відповідає вимогам фундаментобудування при перемішуванні з цементом та подальшому ущільненні суміші.

Якщо перелічені операції проводити безпосередньо в масиві ґрунту без його виїмки, то у разі застосування відповідного пристосування можна отримати ґрунтобетонну палю. Такі палі, як і інші типи набивних паль, використовують для будівель різного призначення, під час зведення підпірних стінок, протифільтраційних завіс тощо.

  • В інструкції з виготовлення та застосування ґрунтобетону в будівництві (СН 23-58) для виготовлення ґрунтобетонних паль передбачені судьба, лесоподібні та карбонатні суглинки та супіски.

Технологія виготовлення ґрунтобетонних паль розроблена в шістдесятих роках в СибЗНДІЕП під керівництвом проф. А. В. Силенко.
Для виготовлення паль діаметром 0,8 і 0,9 м при глибині до 3 м і діаметром 0,5-0,7 м і завдовжки до 7 м застосовують агрегат АГС-7 
Вузли агрегату змонтовано на шасі автомобіля МАЗ-200. Агрегат складається з рами, щогли, бурової штанги з вертлюгом, робочого органу, електроприводу, механізмів обертання та подачі робочого органу, технологічного обладнання, для приготування та нагнітання цементної суспензії. На рамі шарнірно встановлена щогла зі сталевих труб.

У робоче положення щоглу піднімають за допомогою гідросистеми. Для опускання щогли в транспортне положення використовують лебідку, встановлену на буфері автомобіля. Щогла має трубчасті напрямні, якими переміщається вертлюг, один кінець останнього з'єднаний з напірним шлангом раетворонасоса, а інший - з пустотілою буровою штангою квадратного перерізу.

До нижнього кінця штанги прикріплений робочий орган - змішувальний бур, що обертається від електродвигуна, що забезпечує від 38 до 138 об/хв при величині подачі штанги від 8 до 14 мм за один оборот.

Для приготування та нагнітання в ґрунт цементної суспензії на агрегаті встановлені приймальний бункер для цементу ємністю 1м3, шнек, що подає цемент у розчинозмішувач, продуктивністю 1,8 м3/год, розчинозмішувач з баком ємністю 0,7 м3 та розчинонасос С-317.

Суспензію готують у змішувачі, що має для перемішування складових компонентів три пари лопастей пропелерних, закріплених на вертикальному валу. Нагнітають суспензію для влаштування палі розчинонасосом. Робочий орган - змішувальний бур складається з труби з укріпленими на ній ріжучими і лопатями, що перемішують.

До верхнього кінця труби приварена муфта, що з'єднує робочий орган із буровою штангою. У нижній кінець вставлено глуху муфту із забурником. За тильною стороною ріжучих лопатей у трубу увінчені насадки, що служать для випуску в ґрунт цементної суспензії.

Залежно від діаметра палі і кількості суспензії, що нагнітається в грунт, застосовують насадки діаметром від 12 до 20 мм. Інтенсивне перемішування ґрунтової суміші забезпечується лопатями, що мають прямолінійну та криволінійну форму, що дозволяє переміщати суміш у вертикальній та горизонтальній площинах.

Процес перемішування здійснюється під час занурення та вилучення робочого органу

Для забезпечення рівномірного розподілу водо-цементної суспензії та пошарового ущільнення суміші необхідно регулювати продуктивність розчинонасосу. Опускання та підйом робочого органу при обертанні здійснюється по гвинтовій лінії, кут нахилу якої менше кута нахилу задніх поверхонь ріжучих лопатей.

Грунтобетонні сваї - це стійкі та надійні елементи фундаменту, виготовлені з високоякісного грунтоцементу. Вони використовуються для монтажу фундаментів будівель та споруд. Грунтобетонні сваї дозволяють ефективно укріпити ґрунт і забезпечити стійкість споруди. Ми пропонуємо послуги з проектування, монтажу та укріплення фундаменту за доступними цінами. Оберіть надійний фундамент з грунтобетонними сваями для вашої споруди !

« тов. ЗЕМ-МОНТАЖ-УКРАЇНА » ☏ (044)232-26-05, 096-344-08-09

ФОРМА РАСЧЕТА - НАЛИЧНЫМИ / БЕЗНАЛИЧНЫМ / ПЕРЕЧИСЛЕНИЕМ НА КАРТУ БАНКА / ПО ДОГОВОРЕННОСТИ