Палі за технологією CFA
від 500 ₴/пог.м
Оплата
Характеристики
Вид послуги
монтаж, проектування, зміцнення
Види фундаменту
стовпчастий, стрічковий, пальовий, пальово-ростверковий, континуальний, пальово-гвинтовий
Опис
☏ (044)232-26-05, 096-344-08-09
ПОСЛУГИ З УЛАШТУВАННЯ СВАЙНОГО ФУНДАМЕНТУ ПО ТЕХНОЛОГІЇ CFA (БУРОІН'ЄКЦІЙНІ ПАЛІ)
Технологія CFA - це улаштування буронабивних паль методом безперервного порожнього шнека - поєднує перевагу швидкості виконання робіт при забиванні залізобетонних паль з універсальністю та високою несучою здатністю буронабивних паль. Технологія буріння дозволяє споруджувати палі в різних ґрунтах: сухому або заболоченому, пухкому або щільному ґрунті, а також у слабких породах, туфі, суглинці, вапняку, піщанику і т.д. При роботі бурової установки немає ударного впливу та вібрації. У процесі виконання робіт відсутній шум, як припустимо при забиванні залізобетонних паль, що дозволяє проводити бурові роботи в центрах міст відповідно до вимог законодавства.
ЕТАПИ:
- Забурювання порожнім шнеком до проектної позначки
- Видалення шнека з одночасним закачуванням бетону під тиском
- Занурення армокаркасу віброзанурювачем
- Формування оголовка палі з випусками арматури
Технологія буріння
Буріння виробляється порожнім шнеком, на початку якого встановлюється лідируюча секція, обладнана двома спіралями та різальним інструментом. Спеціальна заглушка з кільцем ущільнювача, закріплена сталевим ланцюгом, захищає від попадання бруду в порожню частину шнека. Ця заглушка видавлюється під час бетонування.
Палі виконуються з частковим видаленням та одночасним ущільненням ґрунту та закачуванням бетону під тиском. Це забезпечує збільшення несучої здатності палі та здешевлення фундаменту для Замовника, що підтверджується статичними випробуваннями.
Устаткування для влаштування буронабивних паль за цією технологією встановлюється на буровій установці та складається з:
-
безперервного порожнього шнека, довжина якого залежить від необхідної глибини палі, подовжувачі (при необхідності).
-
вертлюга, що складається з з'єднання, що обертається, з датчиком тиску бетону і труби до якої підключається бетоновод від бетононасоса.
- електронної системи контролю якості заповнення свердловини бетоном, що складається з комплексу датчиків, блоку керування та монітора.
Коли шнек досягає необхідної глибини, проводиться подача бетону за допомогою бетононасоса, з'єднаного бетоноводами з вертлюгом, розташованого на верхній частині шнекової колони. Тиск, що створюється бетононасосом при проходженні бетону через порожню частину шнека, видавлює спеціальну заглушку і бетон потрапляє всередину свердловини, при цьому шнек піднімається, з обертанням або без, звільняючи простір у свердловині. Швидкість вилучення шнека контролюється електронною системою контролю якості заповнення свердловини бетоном.
Характеристики бетонної суміші, що застосовується
- До складу бетонної суміші для CFA входить щебінь (макс. розмір 12-15 мм), дрібний пісок (розмір від 04 до 05 мм).
- Вміст цементу може змінюватися від 350 до 450 кг/м3, співвідношення вода/цемент має становити приблизно 0,45.
- Осаду конуса має бути між 19,0 та 21,0 см.
- Залежно та умовами роботи рекомендується використання добавок для бетонної суміші.
- Робота в зимовий період здійснюється при температурі не нижче -15С для запобігання замерзанню бетону в бетоноводах та шнеку.
- Прогрівання верхніх частин паль.
Армування палі
Після заповнення тіла палі бетоном проводиться опускання армокаркасу в свердловину за допомогою вібратора.
Характеристики армованого каркасу
Технологія бурових паль методом CFA передбачає встановлення металевого каркаса в заповнену бетоном свердловину:
- Армокаркас виробляється у заводських умовах, згідно з проектною документацією та доставляється на об'єкт. За необхідності виготовлення армокаркасу довжиною понад 14м стикування доцільно виконувати на об'єкті.
Для занурення армокаркасу в заповнену бетоном свердловину та забезпечення ізоляції арматури від взаємодії з ґрунтом:
- діаметр каркаса проектується менше діаметра свердловини
- по всій довжині каркаса кріпляться пластикові чи металеві центратори.
Контроль якості
- На відміну від традиційних методів улаштування буронабивних паль (з обсадною трубою або відкритим способом), технологія CFA не дозволяє візуально контролювати процес бетонування.
- Сучасна бурова техніка передбачає автоматичний контроль процесу буріння та бетонування.
- У процесі буріння система показує частоту обертання бурі, швидкість та глибину його занурення у ґрунт.
При бетонуванні система контролює тиск та постачання бетону по відношенню до розрахункового діаметру палі, а також швидкість вилучення шнекової колони, дозволяючи забезпечувати якісне заповнення свердловини. Оператор бурової установки у реальному режимі через монітор може додатково контролювати формування палі.
Переваги технології:
- Відсутність декомпресії ґрунту та сейсмічних навантажень та низька шумність дозволяє проводити роботи в умовах щільної існуючої забудови.
- Можливі діаметри паль: 350, 400, 450, 500, 600, 800 мм і глибина до 10-25 м дозволяє вирішити всі проблеми, пов'язані з проектуванням та пристроєм паль.
Переваги технології:
- Відсутність декомпресії ґрунту та сейсмічних навантажень та мала шумність дозволяє проводити роботи в умовах щільної існуючої забудови.
- Можливі діаметри паль: 350, 400, 450, 500, 600, 800 мм і глибина до 10-25 м дозволяє вирішити всі проблеми, пов'язані з проектуванням та пристроєм паль.
Технологія може бути використана як у щільних, так і нестійких водонасичених ґрунтах.
За рахунок високої продуктивності (до 15-30 паль за зміну) щодо інших методів улаштування буронабивних паль відбувається здешевлення фундаменту та суттєве скорочення термінів будівництва.
Наші сваї по технології CFA - це надійний вибір для будівництва вашого будинку або споруди. Вони відмінно підходять для монтажу різних видів фундаментів, таких як стовпчастий, стрічковий, свайний, свайно-ростверковий, континуальний та свайно-винтовий. Наші кваліфіковані фахівці здійснюють як монтаж, так і проектування, гарантуючи надійність і довговічність конструкції. Обирайте якість та надійність з нашими сваями по технології CFA.
☏ (044)232-26-05, 096-344-08-09
« тов. ЗЕМ-МОНТАЖ-УКРАЇНА » ☏ (044)232-26-05, 096-344-08-09
ФОРМА РАСЧЕТА - НАЛИЧНЫМИ / БЕЗНАЛИЧНЫМ / ПЕРЕЧИСЛЕНИЕМ НА КАРТУ БАНКА / ПО ДОГОВОРЕННОСТИ
Другие услуги компании "ЗМУ"
Дивіться також