Буронабивні палі методом CFA
від 6 000 ₴/куб.м
Оплата
Характеристики
Вид послуги
монтаж, проектування, зміцнення
Види фундаменту
стовпчастий, пальовий, пальово-ростверковий, пальово-гвинтовий
Опис
☏ (044)232-26-05, 096-344-08-09
☏ (044)232-26-05, 096-344-08-09
Буронабивні палі методом CFA - пальова буроін'єкція
Представляємо Вашій увазі послуги з монтажу буронабивних паль методом CFA - нагнітання бетонного розчину під великим тиском безпосередньо в пробурену свердловину, що не дає можливості пробуреному отвору заповнитися водою або обсипатися. Послуги надаються малогабаритною буровою установкою, що дозволяє виконувати роботи у важкодоступних метах у будівель, парканів, у котлованах, біля водойм, на газонах.
Команда нашої компанії та наші партнери здійснює проектування, монтаж, укріплення фундаментів різних типів, включаючи стовповий, свайний, свайно-плитковий та свайно-винтовий. Наші професіонали гарантують високу якість робіт та надійність конструкцій. Звертайтеся до нас для забезпечення надійності та міцності вашої будівлі!
У районах із щільною міською спорудою вести будівництво методом занурення паль забиванням заборонено. Як альтернативу можна рекомендувати палі, виконані за методом «порожнистого шнека» (CFA – Continuous Flight Auger).
Влаштування буронабивних паль методом «порожнього шнека»
Пристрій буронабивних паль методом CFA (порожнистим шнеком) полягає в тому, що безперервний шнек (довжина більше глибини палі), причому буріння проводиться без вилучення ґрунту. Після досягнення шнеком проектної глибини здійснюється бетонування палі через бетонолітний трубопровід, вмонтований у порожнистий шнек за допомогою бетононасосу подається бетонний розчин.
Одночасно при подачі бетону шнек витягується з тіла палі, поступово заповнюючи свердловину бетонним розчином. Після закінчення бетонування, за допомогою віброзанурювача або іншої техніки в пробурену свердловину та заповнену бетоном занурюється арматурний каркас.
Влаштування буронабивних паль методом CFA (порожнистим шнеком) Київ, Київська область Україна
Технологія CFA комбінують переваги набивних паль без вилучення з ґрунту та універсалізм буронабивних паль: надійність, високу несучу здатність та технологічність. Метод надає можливість споруджувати палі у різноманітних ґрунтах, щільних, сухих, заболочених, пухких. Він чудово зарекомендував себе у слабких породах, туфі, піску, суглинці, глині. Відсутність ударної дії та вібрації є ще однією з переваг методу «порожнистого шнека».
Технологія улаштування буронабивних паль за методом CFA - НПШ
Буріння здійснюється порожнистим шнеком із забурником, оснащеним різальним інструментом. Для того щоб виключити влучення грунту в порожню частину шнека, бурова колона забезпечена клапаном (заглушкою) з ущільнювачем. Під час буріння ґрунт частково видаляється і одночасно ущільнюється з боків.
Бетон подається в порожнину бурової колони за допомогою бетононасосу. Після того, як колона заповнюється бетоном, тиск у ній зростає і заглушка видавлюється. Під час подачі бетону бурова колона піднімається і таким чином відбувається формування тіла палі.
- Так як бетон подається під тиском, стінки і нижній кінець (забій) палі додатково ущільнюються, таким чином, здатність палі, що несе, збільшується.
На відміну від звичайних методів буріння, метод «порожнистого шнека» не дає можливості безпосередньо спостерігати за етапами встановлення палі. Тому контролюється буріння та бетонування автоматично.
Система моніторингу здійснює контроль над частотою обертання бура, швидкістю його просування та встановленням швидкості крутного моменту. На етапі бетонування спеціальними датчиками контролюється тиск бетону, що подається, його поставка відповідно до розрахункового діаметру палі і швидкість вилучення. Усі дані відображаються на дисплеї у кабіні оператора. Такий моніторинг дозволяє оператору в режимі онлайн встановлювати діаметр палі.
У свердловину, заповнену бетоном за допомогою віброзанурювача, поринає просторовий арматурний каркас. До сталевої арматури пред'являються особливі вимоги:
- виготовлення металевого каркасу згідно з проектною документацією;
- для забезпечення достатньої ізоляції зовнішній діаметр каркаса не повинен перевищувати значення стандартного для бурових шнеків;
- кріплення пластикових центраторів у всій довжині каркаса;
- нижня частина каркаса повинна мати конічну форму, що досягається використанням останнього кільця діаметром менше стандартного.
Бетонна суміш, що подається в бурову колону, складається з щебеню з максимальним розміром 14 – 15 мм та дрібного піску з фракцією 0,4 – 0,5 мм. Співвідношення води до цементу 1:1,2. Вміст цементу в суміші варіюється від 350 кг/м3 до 450 кг/м3. Опад конуса – в межах 19,0 – 21.0. Для різних умов роботи до бетонної суміші рекомендується використовувати різні добавки.
Переваги методу CFA та розрахунок вартості буріння
- Використання як у сипких, пухких ґрунтах, так і в щільних.
- Процес не супроводжується шумом, вібрацією, ударами, що дозволяє використовувати його у міських умовах.
- Необхідне обладнання складається з бетононасосу та установки, що дає можливість працювати в обмеженому просторі.
- Висока продуктивність, яка у 3 – 10 разів перевищує спосіб встановлення паль із обсадною трубою.
- Великий розбіг у значеннях викликаний труднощами у підготовці робочого майданчика, постачанням арматури та бетону.
- Збільшення несучої здатності за аналогічних параметрів.
- Відсутність коливань ґрунту.
- Можливі діаметри паль, що використовуються при влаштуванні паль методом CFA, від 400 мм до 800 мм, глибина може сягати 35 м. Це дає можливість застосовувати даний спосіб у вирішенні різних поставлених завдань при реконструкції або будівництві споруд.
Серед особливостей технології слід відзначити більш високу витрату бетону при роботі у слабких ґрунтах, а також необхідність використання віброзанурювача.
« тов. ЗЕМ-МОНТАЖ-УКРАЇНА » ☏ (044)232-26-05, 096-344-08-09
ФОРМА РАСЧЕТА - НАЛИЧНЫМИ / БЕЗНАЛИЧНЫМ / ПЕРЕЧИСЛЕНИЕМ НА КАРТУ БАНКА / ПО ДОГОВОРЕННОСТИ
Другие услуги компании "ЗМУ"
Дивіться також