Ямобур – машина универсальная - аренда ямобура

Ямобур – машина универсальная - аренда ямобура

Ямобур – машина универсальная - аренда ямобура ##от компании## УСЛУГИ ПО БУРЕНИЮ СКВАЖИН - ШУРФОВ «ЗЕМ ๏̯͡๏ МОНТАЖ ๏̯͡๏ УКРАИНА»"ЗМУ" - ##фото## 1
от 100 ₴/пог.м

Оплата

Наложенный платеж

Описание

☏ (044)232-26-05, 096-344-08-09

Ямобур - машина універсальна - оренда ямобура

При виробництві різних будівельних робіт виникає необхідність в пристрої свердловин різного діаметру і різної глибини, і в цьому випадку послуги ямобура виявляються просто необхідними

  • Ямобур в оренду 

Ямобур - техніка дуже універсальна, сфера його використання поширюється на дорожнє і лінійне енергетичне будівництво, благоустрій і виробництво пальових робіт. Цей механізм приходить на будмайданчик в період підготовчих робіт, щоб пробурити свердловини під опори огорожі земельної ділянки і йде після того, як встановлені малі архітектурні форми у дворі готового до здачі в експлуатацію житлового будинку.

Великою перевагою ямобура є його здатність самостійно пересуватися по будь-яких дорогах, що дозволяє використовувати його в індивідуальному будівництві та під час встановлення опор ЛЕП на малоосвоєних територіях.


pic_0c480c410c3dcf4_700x3000_1.jpgОсобливо це відноситься до установок, змонтованих на вантажних автомобілях підвищеної прохідності. Зокрема нашою компанією пропонується оренда ямобура, встановленого на шасі трактора всюдихода МТЗ-80, для якого не існує бездоріжжя. Ця автомашина зможе проїхати в будь-який населений пункт, розташований в межах Київської області, незважаючи на наявність або відсутність автодороги і пробурити в будь-яких грунтах необхідну кількість свердловин діаметром до 500 мм і глибиною до 2.5 метрів

Ямобур оренда: влаштування буронабивних паль 

Затребуваним виявляється оренда ямобури для влаштування буронабивних паль. Ці конструкції використовуються при зведенні прибудов до існуючих будівель, при реконструкції об'єктів, при точковому будівництві і в інших місцях, де не можна використовувати палі, що забиваються в грунт традиційним способом, оскільки ударне навантаження, що виникає при роботі копрів, може пошкодити будівлі, що оточують об'єкт. В цьому випадку буріння свердловин з подальшою установкою арматурних каркасів і заливкою бетонної суміші - робота значно більш тиха і не створює динамічних навантажень.

Якщо для пристрою фундаменту, що будується в уже заселеному мікрорайоні, будуть вибрані не забивні, а буронабивні палі, то за тишу і спокій, домогтися яких дозволить оренда ямобура, Київ і в першу чергу її жителі, будуть будівельникам вдячні. 

Для виконання подібних робіт наша компанія пропонує рiзнi ямобури, здатні пробурити свердловину діаметром до 900 мм на глибину до 10 метрів. При необхідності, у нас може бути оформлена оренда бурової установки, яка має можливість виконувати свердловини глибиною до 10 м, при цьому їх діаметр може бути від 220 до 900 мм.

Така техніка здатна працювати не тільки в цивільному будівництві, але і при влаштуванні буронабивних паль при зведенні мостових переходів, віадуків та інших об'єктів дорожньої інфраструктури.

Оренда ямобури: благоустрій та озеленення
pic_3067eedfaccc774_700x3000_1.jpg
Дуже корисним може виявитися японський ямобур, послуги якого пропонує наша компанія для рекламних агентств. Справа в тому, що ця установка оснащена додатково вантажопідйомної стрілою, здатною підняти до 3 тонн вантажу. Це дозволить за допомогою однієї і тієї ж одиниці техніки не тільки пробурити свердловини для установки габаритного рекламного стенду біля дороги або в глибині житлового масиву, але і змонтувати металоконструкції стовпа і рами. 

Стануть в нагоді такі здібності і при влаштуванні тимчасових огорож будівельних майданчиків, при зведенні парканів по периметру індивідуальних земельних ділянок, при монтажі малих архітектурних форм, коли потрібно в попередньо пробурені в грунті отвори встановити трубчасті конструкції гойдалок, сушарок, обладнання спортивних майданчиків і т.д.

Для виконання таких робіт взяти ямобур в оренду, значить зробити їх швидко і з мінімальними затратами.
З таким же успіхом можна використовувати подібну техніку на посадці дерев і чагарників, оскільки буріння необхідної кількості свердловин під зелені насадження займе трохи часу і найімовірніше виявиться економічно вигідніше, ніж ручна праця кількох осіб протягом певного періоду часу.      

Чим хороші послуги ямобура в нашій компанії

Високий попит на ямобур, оренда якого пропонується нашою компанією, не в останню чергу викликана умовами, передбаченими договором, зокрема:

  • заявка на послуги ямобура приймається «сьогодні на завтра», тобто на день, наступний за днем заявки;
  • наша бурильна техніка може бути подана в будь-який населений пункт або будівництво Київської області;
  • при необхідності роботи більше 1 зміни, діє погодинна оплата відповідно до фактично відпрацьованого часу;
  • ми готові представити бурильну техніку на будь-який термін, починаючи з 1 зміни, при цьому, якщо замовник передбачає працювати з механізмом більш 5 змін, то він може отримати значну знижку.

Крім цього, вартість машино-зміни ямобура не перевищує середньоринкову вартості таких послуг, а лінійка бурильних механізмів, наявних в нашій компанії, дозволяє бурити свердловини діаметром від 220 мм до 900 мм і глибиною до 10 м, що дає можливість вибрати установку, найбільш відповідну умовам конкретного будівельного майданчика і в кінцевому підсумку призводить до зниження собівартості робіт.

« тов. ЗЕМ-МОНТАЖ-УКРАЇНА » ☏ (044)232-26-05, 096-344-08-09

ФОРМА РАСЧЕТА - НАЛИЧНЫМИ / БЕЗНАЛИЧНЫМ / ПЕРЕЧИСЛЕНИЕМ НА КАРТУ БАНКА / ПО ДОГОВОРЕННОСТИ

Характеристики

Вид
установки вертикального бурения, установки горизонтального бурения
Услуги водителя
есть
Способы оплаты
без НДС, безналичный расчет, наличными, наложенный платеж, с НДС

Другие услуги компании "ЗМУ"

Аренда грузовика с краном манипулятором в Киеве от компании УСЛУГИ ПО БУРЕНИЮ СКВАЖИН - ШУРФОВ «ЗЕМ ๏̯͡๏ МОНТАЖ ๏̯͡๏ УКРАИНА»"ЗМУ"
Хит продаж
от 600 ₴/час Аренда грузовика с краном манипулятором